Home Slavenības Bagāts dara kā grib! Iespējams, visizšķērdīgākās kāzas pasaulē. FOTO

Bagāts dara kā grib! Iespējams, visizšķērdīgākās kāzas pasaulē. FOTO

0

Līgavaiņa māte ir pasaulē bagātākā melnādainā sieviete, tāpēc brīnīties par to, cik šīs kāzas izmaksājušas, laikam nav pat vērts.

Florians, kurš ir viens no 66 gadus vecās naftas magnātes Folorunšo Alakijas četriem dēliem, apprecēja irāņu skaistuli Nazaninu Džafarianu Gaizarifaru. Kāzas notika Blenheimas pilī Oksfordšīrā un tiek lēsts, ka tās izmaksājušas aptuveni 5,6 miljonus eiro. Viņi apprecējās radu, draugu un slavenību lokā, starp kurām bija arī Victoria’s Secret Angel Šanina Šaika.

Clipboard02

Florians pats ir uzņēmējs, taču viņa māte ir novērtēta ar 2,1 miljarda vērtību. Forbes topā viņa ir 14. bagātākā sieviete Āfrikā, bet savā valstī visbagātākā. Viņa ierindojas pasaules ietekmīgāko sieviešu topā un apsteidz tajā pat Opru Vinfriju.

Svinību vieta tika izrotāta ar miljonu baltu rožu. Tika pasniegta milzīga kūka, kas arī rotāta ar tūkstošiem baltu, greznu rožu. Kāzu vietā tika uzcelta arī milzu telts, kurā ievietota marmora deju grīda, ar zeltā iegravētiem jaunā pāra iniciāļiem.

Clipboard06

Viesi tika cienāti ar izsmalcinātiem ēdieniem. Ziedus piegādāja un skaistos rotājumus no tiem gatavoja Džefs Lethams, kurš ir pazīstams kā Kardašianu ģimenes florists, māju dekorators. Ņemot talkā vēl 30 darbinieku, Džefs izdekorēja svinību vietu ar baltām rozēm un orhidejām, noklājot ar ziediem teju ikvienu brīvo centimetru. Par ziediem tika samaksāts teju 300 000 eiro. Džefs Lethams ir strādājis arī pie Madonnas, Opras Vinfrijas un Tīnas Tērneres, kā arī bijis atbildīgais par ziediem aktrises Evas Longorijas un viņas bijušā vīra, basketbolista Tonija Pārkera kāzās.

Clipboard04

Clipboard08

Floriana jaunā sieva, kura reiz bijusi Roba Kardašiana draudzene, studējusi bioinženierzinātni un biomedicīnisko inženierzinātni Mančestras Universitātē, viņai ir diploms jurisprudencē, un viņa ir strādājusi kā modele un mārkentinga konsultante. Simpātiskā brunete ir biznesmeņu meita, dzimusi Irānā un vēlāk pārcēlusies uz Londonu, Anglijā. Bieži laiku pavadījusi arī Losandželosā, kur strādājusi par modeli un bieži manīta slavenību aprindās, tostarp – tuvās attiecībās ar Kardašianiem.

Clipboard10

Florians iepriekš jau bijis precējies ar sievieti vārdā Čena, ar kuru viņiem ir kopīga meita. Iepriekšējo sievu viņš traģiski zaudēja – viņa nomira no vēža pirms sešiem gadiem.

415C268A00000578-4595722-image-a-36_1497266668475

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.