Home Bez tēmas NEDĒĻAS HOROSKOPS; 12. – 18. jūnijs

NEDĒĻAS HOROSKOPS; 12. – 18. jūnijs

0
Foto:Unsplash.com/CC

Auns

Šonedēļ gaidāms kāds īpašs notikums ģimenē. Baudīsi un svinēsi veiksmi kādā konkrētā situācijā. Labvēlīgs laiks laulību noslēgšanai un kopdzīves uzsākšanai. Dažus apciemos kāds paziņa, kurš šobrīd saskaras ar nopietnām emocionālajām vai ģimenes problēmām. No malas lieliski redzēsi apkārtējo pieļautās kļūdas, taču pateikt viņiem šo patiesību būs visai grūti. Iespējams, dzirdēsi skumjus jaunumus par kādu senu mīlestību vai simpātiju. Auna zīmē dzimušos vīriešus aizkaitinās kādi jaunumi vai ieteikums, kura apdomāšanai netiks dots laiks. Izvairies no konfliktiem šajā nedēļā, lai vēlāk nenāktos nožēlot emociju uzplūdā teiktos vārdus vai rīcību. Visādā ziņā nedēļa izvērtīsies interesanta Auna zīmes pārstāvēm – sievietēm. Attiecības ar citām daiļā dzimuma pārstāvēm attīstīsies harmoniski un ieviesīs jaunas, pozitīvas vēsmas tavā dzīvē.

 

 

Vērsis

Tiem Vēršiem, kuri jau paguvuši parūpēties par savām atvasēm, jāpievērš īpaša uzmanība bērnam dotajiem solījumiem, kā arī solījumiem, kurus devis bērns pats. Neļauj jūsu attiecībās ienākt meliem, manipulācijām un citām negācijām. Tas var atstāt lielu ietekmi uz jūsu attiecībām tuvākajā nākotnē. Tevi pārsteigs kādas sievietes rīcība vai negaidīta tikšanās ar viņu. Tu to uztversi kā sava veida uzbrukumu vai naida kurināšanu. Lai nu kā, vari būt drošs, ka satraukumam nav pamata un viss atrisināsies uz pozitīvas nots. Saņemsi daudz jaunumus no tālienes. Pievērs uzmanību sapņiem nedēļas pirmajās trīs dienās. Gūsi spontānu ideju brīdī un vietā, kur to vismazāk būsi gaidījis. Studējošajām un strādājošajām Vērša zīmē dzimušajām sievietēm nedēļa būs visai saspringta. Darbā īpašu uzmanību pievērs citas sievietes vai sieviešu rīcībai. Viņa vai viņas noteiks kopējo atmosfēru darba vietā. Vīriešus iepriecinās jaunumi, ieteikums, ielūgums vai nozīmīgs dokuments, līgums.

 

 

Dvīņi

Izvairies no jebkādiem finansiāla rakstura darījumiem ar draugiem vai citiem sev nozīmīgiem cilvēkiem. Pastāv liels risks dažādiem pārpratumiem, kā rezultātā abi piedzīvosiet lielu vilšanos. Tas sagādās pamatīgus pārbaudījumus jūsu attiecībām, turklāt atsevišķos gadījumos tās būs attiecību beigas. Daudziem šī nedēļa paliks atmiņā ar kādu svarīgu notikumu zēna vai jauna vīrieša dzīvē. Sevišķu uzmanību pievērs ar mājsaimniecību saistītiem izdevumiem. Tu vai kāds no taviem tuviniekiem var veikt neapdomīgus pirkumus, kuri radīs pamatīgu robu kopējā budžetā. Drīzumā gaidāmas gan svinības un brīvdienas, gan dažādi rēķini un citi maksājumi, tādēļ rūpīgi plāno savas finanses. Nedēļas gaitā var nākties saskarties ar problēmām mājās un ģimenē, kuras radīsies kāda ģimenes locekļa neuzmanības dēļ. Rūpīgi pārdomā lielus un dārgus pirkumus. Izanalizē jebkurus jaunumus un informāciju, ko saņemsi. Nesteidzies ar tiem dalīties ar citiem, pirms neesi pats pārliecināts par savu lēmumu vai viedokli.Sevišķi veiksmīga nedēļa Dvīņu zīmē dzimušajiem vīriešiem.

 

 

Vēzis

Vēža zīmē dzimušajiem gaidāmi pārsteigumi, kuri būs saistīti ar jaunumiem vai informāciju no tuvienes un tālienes. Gūsi cerību atbrīvoties no kaut kā, kas pēdējā laikā sagādājis pamatīgas raizes. Šajā nedēļā sevišķi nozīmīgas būs tavas attiecības ar kolēģiem. Nāksies apmeklēt dažādus cilvēkus un vietas, lai atrisinātu finanšu jautājumus, ar naudu saistītus pārpratumus, maksājumus, rēķinus, kredītus utml. Finansiāli jutīsies stabili. Dažus var iepriecināt papildus ienākumi. Šis būs emocionāls laiks attiecībās ar dēlu, mazdēlu, brāli, māsas, brāļa dēlu vai citu jaunu vīrieti no ģimenes loka. Tiem, kuru bērni ir jau pieauguši, var gadīties piedzīvot sarežģījumus savstarpējā komunikācijā ar viņiem. Iespējams, bērniem būs grūti būt pilnībā atklātiem pret tevi, lai kaut kādā veidā tevi pasargātu. Nozīmīgi notikumi gaidāmi pirmdien un sestdien. Esi devīgs un labsirdīgs pret tiem, kuri to pelnījuši. Saņemsi pārsteigumu no saviem mīļajiem. Gados jauniem vīriešiem nāksies, ilgi nedomājot, pieņemt svarīgu lēmumu.

 

 

Lauva

Lauvām pārsteigumi šajā nedēļā būs saistīti ar ģimenes lokā esošiem vīriešiem. Lielākoties tas būs kāds notikums viņa privātajā dzīvē, kas kalpos par iemeslu pārmaiņām tuvākajā nākotnē. Esi gatavs dažādiem notikumiem, sanākšanām un sarunām ar savām ģimenes loceklēm – sievietēm. Gaidāma sanākšana vai kāds notikums saistībā ar sievieti no tava kaimiņu vai draugu loka. Zvaigznes sola arī dažādus patīkamus pārsteigumus. Lielākoties, tie būs saistīti ar naudu, finanšu dokumentiem un ienākumiem. Daži gūs iespēju uzsākt sarunas par algas pielikumu. Veiksmīgs un izdevīgu darījumu pilns laiks arī tiem, kuri strādā tirdzniecībā. Šī nedēļa tev atnesīs vairākas interesantas iespējas uzsākt jaunu draudzību. Daļa sekos līdzi nozīmīgām pārmaiņām meitas vai mazmeitas dzīvē. Juridisko jautājumu risināšanā vērtīgs var izrādīties kādas sievietes sniegtais padoms. Piektdien un sestdien pieņemtie lēmumi un veiktā rīcība atstās iespaidu uz tuvākajām pāris nedēļām. Lauvas zīmē dzimušiem vīriešiem visai interesants laiks mīlas dzīvē. Vientuļajiem Lauvām ieteicams uzsākt aktīvus partneres meklējumus.

 

 

Jaunava

Jaunavām pārsteigumi šajā nedēļā būs saistīti ar kāda ģimenes vai radu lokā esoša vīrieša gūto veiksmi un laimi. Tās var būt ziņas par saderināšanos vai laulībām. Tavu privāto dzīvi un ģimeni var skart lielas pārmaiņas. To cēlonis būs negaidīti jaunumi, ieteikums vai ielūgums, kas rezultēsies ar tev labvēlīgu situāciju vai iespēju. Esi drosmīgs, aktīvs un atvērts jaunām idejām. Dažiem var nākties uzzināt nepatīkamus jaunumus saistībā ar kādu draugu vai kolēģi, kurš piedzīvos kaut kāda veida drāmu savā dzīvē. Darbā esi piesardzīgs un pievērs sevišķu uzmanību savām kolēģēm – sievietēm. Kāda no ziņām var tevi izmantot, lai gūtu personīgu labumu. Daļa dosies īsā, negaidītā izbraukumā. Pirmdien un ceturtdien esi gatavs neparedzētiem finansiāla rakstura notikumiem. Mīlas dzīvē var nākties piedzīvot nopietnas sarunas vai nozīmīga lēmuma pieņemšanu.

 

 

Svari

Kopumā Svaru zīmē dzimušajiem nedēļa solās būt veiksmīga un tās laikā izdosies realizēt visu, kas iecerēts. Labvēlīgs laiks tiesu darbiem un juridisko jautājumu sakārtošanai. Daži saņems kādu negaidītu, taču patīkamu pārsteigumu. Iespējams konflikts ar vecāka gada gājuma sievieti, kura var gan būt, gan nebūt tava radiniece. Sevišķu uzmanību nāksies pievērst kāda tuvinieka, piemēram, tēva vai vectēva veselībai. Esi piesardzīgs, veicot finanšu darījumus, parakstot līgumus ar bankām, kredītiestādēm u.tml. Ja jūties nepārliecināts par kaut ko, vispirms pārrunā plānoto ar profesionālu konsultantu vai juristu. Sievietēm īpašu uzmanību nāksies pievērst attiecībām ar dēlu vai mazdēlu. Vīriešiem ieteicams vairāk parūpēties par savu veselību. Pārrunā savas bailes un uztraukums ar ārstu, lai gūtu skaidrību par pašreizējo veselības stāvokli un iespējām to uzlabot.

 

 

Skorpions

Skorpioniem šajā nedēļā veiksmīgi izdosies atrisinātus dažādus ar mājsaimniecību un nekustamo īpašumu saistītus jautājumus. Iespējams, šajā sakarā nokārtosi kādus dokumentus vai saņemsi īpašu, izdevīgu piedāvājumu. Lielu lomu materiālajās, mājas un nekustamo īpašumu lietās spēlēs cilvēki, kuri dzīvo citā pilsētā vai valstī. Esi gatavs pārsteigumiem ģimenē, kuri kalpos par pamatu ievērojamām pārmaiņām tuvākajā nākotnē. Iespējama dzīvesvietas maiņa, kura palīdzēs atrisināt kādu ieilgušu problēmu. Izvairies no konfliktiem ar ģimenes locekļiem. Var gadīties, ka pateiksi iepriekš noslēpumā turētas lietas vai kādu slepenībā turētu informāciju atklās kāds no taviem tuviniekiem. Tas, diemžēl, spriedzi jūsu starpā padarīs tikai lielāku. Rēķinies ar negaidītiem un nevēlamiem, ar bērnu un dažādiem sarežģījumiem saistītiem izdevumiem. Dažiem palaimēsies saņemt naudu kā dāvanu, prēmiju vai stipendiju.

 

 

Strēlnieks

Tev priekšā ir nedēļa, kuras laikā saņemsi jaunas iespējas, piedzīvosi pārmaiņas un pieņemsi nozīmīgus lēmumus. Īpaša loma tavā dzīvē būs cilvēkiem no tava ģimenes loka. Saņemsi naudu, pateicoties kādam dokumentam vai līgumam. Iespējams, veiksi dažādus nozīmīgus pirkumus, iegādāsies jaunu īpašumu vai saņemsi bankas aizdevumu. Veiksmīgs laiks dokumentu sakārtošanai un slēgšanai tiem, kuru darbs saistīts ar pārdošanu. Satiksies ar kādu tuvinieku, kurš dzīvo citviet. Diemžēl vai par laimi, šī tikšanās būs jāorganizē tieši tagad un to nebūs iespējams pārlikt uz vēlāku laiku. Saņemsi dažādus finansiāla rakstura jaunumus. Vairums no tiem būs tev labvēlīgi un iepriecinoši. Sievietēm nāksies rast risinājumu kādai nepatīkamai situācijai privātajā dzīvē. Vīriešiem rūpīgi jāplāno izdevumi, kuri saistīti ar bērniem, mazbērniem vai citiem gados jauniem ģimenes locekļiem.

 

 

Mežāzis

Īsumā sakot – kurš strādās, tas arī nopelnīs un, ja kārtīgi pastrādāsi, saņemsi gan plānoto, sūri un grūti pelnīto algu, prēmiju un dažādus bonusus. Nedēļas laikā uzņemsi viesus vai pats dosies ciemos pie kāda no draugiem, kaimiņiem vai tuviniekiem. Neizbēgamas būs nopietnas sarunas ar tuviniekiem par kādiem nozīmīgiem lēmumiem, kuri būs jāpieņem nekavējoties. Notikumi bērna vai mazbērna dzīvē var tevi satraukt un likt justies nervozam. Iespējams, piedzīvosi panikas lēkmi, kurai iemesls būs kāds negadījums vai nepatīkams notikums bērna vai mazbērna dzīvē. Īpašu uzmanību prasīs kāda citviet dzīvojoša tuvinieka veselības stāvoklis. Pastāv iespēja, ka viņam nāksies doties tuvākā vai tālākā izbraukumā, lai atrisinātu veselības problēmas. Lielu vērību pievērsīsi saviem ģimenes locekļiem un tuviniekiem, kuru dēļ var nākties ieplānot vairākus apciemojumus. Labvēlīgs laiks ceļošanai un komunikācijai ar cilvēkiem no tālienes. Sievietes iepriecinās papildus ienākumi. Vīrieši jutīs gandarījumu par labi padarīto darbu.

 

 

Ūdensvīrs

Ūdensvīra zīmē dzimušajiem šajā nedēļā var atjaunoties komunikācija ar kādu cilvēku, ar kuru pagātnē šķirāties kaut kādu iemeslu dēļu. Iespējams, saņemsi atbildes uz jautājumiem par ar viņu saistītiem pagātnes notikumiem, kuri visu šo laiku tev bijuši neskaidri. Gaidāmi jaunumi, vēstule vai telefona saruna ar kādu, kurš dzīvo tālienē. Tāpat neizbēgami būs izdevumi, kuri saistīti ar bērnu, viņa izglītību, treniņiem, hobijiem, privātstundām un citām aktivitātēm. Sapratīsi, ka nesenās bailes un uztraukumi bijuši velti. Zvaigznes sola stabilitāti un pozitīvus uzlabojumus privātajā dzīvē. Tavu pieaugušo bērnu mīlas un privātā dzīve būs iemesls dažādiem nozīmīgiem notikumiem un sanākšanām. Negaidītu attīstību piedzīvos šķietami nevainīgs flirts darba vietā. Dažiem tas var pārvērsties par visai nopietnām attiecībām, taču vairums centīsies pēc iespējas ātrāk pielikt punktu šim neprātīgajam piedzīvojumam. Daudzus iepriecinās mīļotā cilvēka sagādātā dāvana. Sievietes uzņems viesus vai tiks uzaicinātas pašas uz dažādām svinībām. Vīriešiem nāksies sniegt palīdzīgu roku kādam draugam vai tuviniekam.

 

 

Zivis

Zivju zīmē dzimušajiem šī nedēļa paliks atmiņā ar dažādiem īpašiem, ar kādu zēnu vai jaunu vīrieti saistītiem notikumiem. Iespējami jaunumi vai notikumi saistībā ar kāda bērna piedzimšanu vai paziņu lokā esoša cilvēka dzimšanas dienu. Joprojām raizes sagādās naudas jautājumi, ar kuriem saskāries jau iepriekšējās nedēļās. Iespējams, nepieciešams rīkoties citādāk, kā esi plānojis, lai beidzot gūtu progresu to risināšanā. Jaunas sejas tavā darba vietā vai biznesa vidē pieprasīs no tevis citu attieksmi pret darbu, apkārt notiekošo un komunikāciju. Būs jāiziet cauri grūtam periodam, lai pielāgotos jaunajiem darba apstākļiem. Daudziem gaidāma sanākšana, kura var sagādāt visdažādāko noskaņojumu un emocijas. Par pārsteigumiem tavā dzīvē parūpēsies gan kāda vecāka gada gājuma sieviete, gan kāds zēns vai jauns vīrietis. Piedzīvosi nozīmīgus notikumus ģimenē, kurus nāksies pieņemt tādus, kādi tie ir. Vīrieši piedzīvos veiksmi pēc ilgāka, sarežģījumiem pilna perioda. Tas sagādās patiesu prieku par panākumiem un par faktu, ka, neskatoties uz grūtībām, nepadevies un spēji sasniegt iecerēto.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.