Home Slavenības Interesanti fakti par Keitas un Viljama kopdzīvi, ko iepriekš, visticamāk, nezināji

Interesanti fakti par Keitas un Viljama kopdzīvi, ko iepriekš, visticamāk, nezināji

0

Karaliskās kāzas, ko vēroja aptuveni divi miljardi pasaules iedzīvotāju noteikti uzliek daudz papildu pienākumu. Lai gan Kembridžas hercogpāra dzīve ir publiska, tomēr viņi vienmēr izskatās starojoši un spēj saglabāt savu laulību drošu. Lūk, dažas lietas, ko iepriekš, visticamāk, nezināji.

 

Šī kleita saveda kopā Keitu un Viljamu

wp-1476269710680

Iepriekš vienu reizi tikušies pasākumā, kurā viņus iepazīstināja kopīgi draugi, pirmā īstā tikšanās notika 2002. gadā labdarības modes šova laikā. Princis Viljams ziedojot vinnēja randiņu ar Midltoni. Slavenā caurspīdīgā kleita, ko dizainējusi Šarlote Toda, tika pārdota 2011. gadā par 90 000 Eur. Pircējs, kurš palika anonīms atklājis vien to, ka šī kleita ir ļoti ikoniska un, ka viņš ir ļoti apmierināts ar pirkumu!

 

Pārdzīvota arī šķiršanās

Lai gan šis pāris izskatās ļoti saskanīgs, tomēr attiecības ar nākamo karali nevarētu būt no tām vieglākajām. Keitas biogrāfijā, ko sarakstījusi Mārsija Mūdija, ir fakts, ka Keita un Viljams bija pāris no 2002. – 2006. gadam. Taču 2007. gada sākumā, neraugoties uz nepārtraukto preses uzmanību, pāris vairs nebija manāms tik bieži kopā, sākās jautājumu plūsma, dažādi minējumi. 2007. gada martā viņi oficiāli izšķīrās. Četrus mēnešus vēlāk Keita tomēr tika uzaicināta uz Viljama un Harija rīkoto koncertu par godu princesei Diānai un tika ziņots, ka pāris atjaunojis savas attiecības.

 

Viljams deva iespēju Keitai nesaistīties ar karalisko ģimeni

Intervijā BBC uzreiz pēc saderināšanās, kad tika jautāts par sabiedrības un mediju spiedienu uz privāto dzīvi, Viljams teica, ka vēlas dot Keitai atkāpšanās ceļu, ja viņa sapratīs, ka karaliskā dzīve nav piemērota viņai. „Es gribēju, lai viņai tiktu dota iespēja redzēt, kāda ir mūsu ikdiena, taču uzsvēru, ka Keitai ir man jāatklāj, ja jutīs, ka tas viņai ir par smagu. Es cenšos mācīties no lietām un situācijām pagātnē un vēlos dot viņai vislabākās iespējas, lai viņa saprastu vai spēs to izturēt,” stāstīja Viljams.

 

Keita Midltone ir pirmā karaliskā sieva, kurai ir augstākā izglītība

Viņa studēja mākslas vēsturi un 2005. gadā pabeidza studijas ar izcilību, tādējādi kļūstot par pirmo karalisko sievu (toreiz vēl draudzeni) Lielbritānijas vēsturē, kura ieguvusi augstāko izglītību.

 

Pēc laulībām ar Viljamu, Keitas ģimenei tika izveidots savs ģerbonis

000000

Tā kā Keita Midltone ir no vienkāršas ģimenes, precīzāk sakot – nav no karaliskajām aprindām, pēc kāzām ar princi Viljamu 2011. gadā viņas ģimenei tika piešķirts goda ģerbonis. Ģērbonī tiek attēlotas trīs ozolzīles, kas simbolizē trīs Midltonu bērnus – Keitu, Džeimsu un Pipu un Anglijas teritoriju, no kuras nāk šī ģimene – Rietumberkšīru.

 

Midltone bija vecākā karaliskā līgava britu vēsturē

Apprecoties ar princi Viljamu 2011. gadā, kad Keitai bija 29 gadi, viņa kļuva par vecāko līgavu, kāda bijusi Lielbritānijas karaliskajā ciltī. Pēc senām tradīcijām karaliskās līgavas un pat laulības notika vēl tad, kad topošajām sievām bija tikai padsmit gadu. Protams, bijuši daži izņēmumi, piemēram, vēsturnieki lēš, ka Annai Boleinai – Henrija otrajai sievai, bija 32 gadi, kad viņa apprecējās ar Henriju, bet atšķirībā no Viljama – viņš jau tolaik bija valdošais karalis. Vairāk mūsdienīgo salīdzinājumu atklāj, ka Diānai bija vien 20 gadu, kad viņa izgāja par sievu pie prinča Čārlza, bet karalienei Elizabetei II bija 21 gads, kad viņa teica jāvārdu princim Filipam.

 

Viljams atteicās no laulību līguma

Neraugoties uz karaliskā Kembridžas hercoga konsultanta padomiem, Viljams atteicās izveidot laulību līgumu. Kā atklājis viens no Viljama draugiem: „Viljams tika informēts, ka šis īgums var būt laba ideja, taču viņš ļoti mīl Keitu un uzticas viņai, līdz ar to ir cieši pārliecināts par to, ka nekāda šāda veida vienošanās nav nepieciešama.”

 

Princis Viljams nenēsā laulības gredzenu

weddingband

Iespējams, daudzi to nemaz nav pamanījuši, taču princis Viljams nenēsā laulības gredzenu. Tiek apgalvots, ka tas ir personīgu iemeslu dēļ, jo Viljamam nepatīk valkāt nekāda veida rotaslietas un tāpat kā viņa vectēvs – princis Filips, Viljams izvēlējies gredzenu nenēsāt. Keita savukārt nēsā gan klasisko laulības gredzenu, gan saderināšanās gredzenu, kas iepriekš piederēja princesei Diānai.

 

Ir populāra grāmata, kas balstīta uz Keitas un Viljama dzīvi

theres-a-popular-novel-based-on-their-relationship-1496655645

2015. gada aprīlī Hetere Koka un Džesika Morgana sarakstīja grāmatu „The Royal We”, kas balstīta uz Kembridžas hercogpāra attiecību vēsturi un karalisko laulību ceremoniju. Grāmata kļuva par bestselleru. Autores saka, ka galvenie varoņi nav konkrēti Viljams un Keita, jo tā nav biogrāfiska rakstura grāmata, taču daudz kas ir aizgūts no viņu dzīves un popularitātes.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.