Home Bez tēmas NEDĒĻAS HOROSKOPS; 5. – 11. jūnijs

NEDĒĻAS HOROSKOPS; 5. – 11. jūnijs

0

Auns      

Šajā nedēļā Auna zīmē dzimušajiem gaidāmi dažādi ar bērniem saistīti notikumi gan skolā, gan privātajā dzīvē. Gūsi iespēju satikt un tuvāk iepazīt sava bērna draugus. Labvēlīgs laiks dažādu maksājumu veikšanai, parādu atmaksai un ar mājsaimniecībai nozīmīgiem pirkumiem. Nedēļas laikā zvaigznes sola dažādas virtuālas tikšanās un sarunas ar cilvēkiem, ar kuriem drīzumā tiksies arī reālajā dzīvē. Būs arī interesantas sarunas vai cita veida saskarsme ar cilvēkiem, kuri dzīvo citviet. Saņemsi ielūgumu uz tikšanos vai sanākšanu no kāda sava drauga. Neizbēgamas būs dažādas ar naudu un investīcijām saistītas sarunas mājās. Nāksies pieņemt nozīmīgu lēmumu par ģimenes budžetu. Interesanti notikumu pavērsieni skars tavus plānus un rīcību attiecībā pret mājām vai citu īpašumu. Kāds spilgts notikums būs saistīts ar vīrieti no tava ģimenes loka. Viņa rīcībai tuvāko mēnešu laikā būs liela ietekme gan tavā privātajā, gan profesionālajā dzīvē. Vīrieši pieņems nozīmīgus lēmumus, kurus vajadzēs īstenot līdz šī gada beigām.

 

Vērsis

Šī nedēļa būs neparedzama dēļ dažādiem maldiem, manipulācijām, intrigām u.tml. Pagātnes notikumi var ienest pamatīgu spriedzi tavā dzīvē. Lieli zaudējumi nav gaidāmi, taču stress būs neizbēgams. Izvairies uzspiest savu viedokli vai pieprasīt pārmaiņas un lēmumus no citiem pret viņu gribu. Iespējams, problēmas un nesaskaņas ar kolēģiem vai kaimiņiem augs augumā. Turi grožos savu temperamentu, lai izvairītos no emocionāliem izvirdumiem, dusmām utt. Mājās piedzīvosi dažādus personīgos sasniegumus un veiksmi. Labvēlīgs laiks mājsaimniecības darbiem, remontam, darbam un biznesam no mājām, kā arī ar īpašumu saistītiem pirkumiem vai pārdošanai. Saņemsi jaunumus, kuri tevi pozitīvi uzlādēs un nesīs veiksmi kādā tavai ģimenei nozīmīgā situācijā. Plānotie ceļojumi šajā nedēļā aizritēs veiksmīgi un bez sarežģījumiem. Viss notiks tā, kā plānots. Esi gatavs sarunām vai patīkamam pārsteigumam no sievietes, kura dzīvo tālienē. Vēršu zīmē dzimušie vīrieši varēs baudīt prēmiju, piemaksu vai citu materiālu labumu.

 

Dvīņi

Šī nedēļa var atnesīs tev vēlamas vai ne tik vēlamas izmaiņas darbā, izglītībā vai biznesā. Jutīsi vēlmi sasniegt jaunus mērķus, gūt jaunas zināšanas un attīstīties. Iespējams, uzņemsies jaunus pienākumus, paplašināsi klientu loku vai reklamēsi kādu jaunu preci, produktu, pakalpojumu. Gaidāmi negaidīti finanšu sakari ar kādu sievieti, piemēram, naudas saņemšana, dažādi piedāvājumi, aizdevums u.tml.  Saskarsies ar pēkšņu paniku darba vietā, kas sagādās pamatīgu emocionālo stresu. Apsvērsi dažādas iespējas kā palielināt un stabilizēt savus ienākumus. Būs nepieciešams laiks pārdomām un izpētei, lai varētu pieņemt konkrētu lēmumu. Mīlas dzīvē šī nedēļa atnesīs nopietnas sarunas, rīcību un lēmumus. Komunicēsi ar cilvēkiem, kuri dzīvo tālienē. Nupat iesācies randiņu periods, visticamāk, nebūs ilgstošs. Sievietēm raizes sagādās finanšu dokumenti, kredītu maksājumi, mājsaimniecības rēķini u.tml.

 

Vēzis

Vēža zīmē dzimušajiem šī nedēļa būs emocionāli piesātināta, kam pamatā būs apkārtējo cilvēku nekontrolētā rīcība. Esi piesardzīgs, izvairies no atrašanās publiskās vietās, cilvēku pūļos un mentāli nestabilu cilvēku sabiedrībā. Neuzņemies nekāda veida risku gan privātajā dzīvē, gan darbā. Tevi iepriecinās jaunumi par kāda zēna nākšanu pasaulē vai kādas draudzenes, tuvinieces ieiešana topošās māmiņas statusā. Saņemsi nepatīkamus jaunumus par kādu sev pazīstamu sievieti – kolēģi, klienti, biznesa partneri. Vēlēsies vairāk laika pavadīt ar saviem mīļajiem cilvēkiem ārpus mājas, dabā. Iespējams kāds ģimenisks notikums vai sanākšana. Vīriešiem nāksies uzņemties atbildību kādā specifiskā jautājumā par savu bērnu, mazbērnu vai brāļa/māsas bērnu. Sievietes veiksmīgi spēs pieņemt nozīmīgus dažāda veida lēmumu saistībā ar darbu un biznesu.

 

Lauva

Lauvas zīmē dzimušajiem šī nedēļa izvērtīsies pārsteidzoša pateicoties kādam piedāvājumam, ielūgumam vai sev nozīmīgiem jaunumiem. Saņemsi informāciju par kāda maksājuma kavēšanos nezināmu iemeslu dēļ. Lauzīsi galvu saistībā ar komunikāciju un savstarpējām attiecībām ar kādu vīrieti. Tas var būt gan biznesa partneris, gan kolēģis, gan vīrietis, ar kuru nesen uzsāki romantiskas attiecības. Piedalīsies nozīmīgā notikumā, kurš saistīts ar kādu zēnu vai vīrieti. Saņemsi jaunumus vai tiksies ar cilvēkus no savas pagātnes, piemēram, bijušo klasesbiedru, draugu, kolēģi u.c. Tas pavisam noteikti raisīs pozitīvas emocijas. Mājās var nākties piedzīvot klusuma brīžus, depresiju, skumjas un sliktu noskaņojumu. Par laimi, negatīvā atmosfēra nebūs ilgstoša un tai nebūs nopietna iemesla. Meitenes un gados jaunas sievietes piedzīvos dažādas pārmaiņas, ceļojumus un izbraucienus. Vīriešiem zvaigznes sola veiksmīgas sarunas un tikšanās, kuras atstās pozitīvu iespaidu uz nākotni.

 

Jaunava

Jaunavas zīmes pārstāvjiem šī nedēļa būs sevišķi nozīmīga un liktenīga. Gaidāms kāds svarīgs notikums vai tikšanās saistībā ar ģimenes lokā esošu meiteni vai jaunu sievieti. Pastāv liela iespēja, ka uzzināsi jaunumus par nesen pasaulē nākušu meiteni vai iestājušos grūtniecību. Veiksme būs tavā pusē un gūsi iespēju piepildīt kādu savu vēlēšanos vai plānu, pateicoties draudzīgajām attiecībām ar apkārtējiem. Ļoti iespējams, ka tieši šajā nedēļā iepazīsies un uzsāksi attiecības ar savu dvēseles radinieku, intīmo partneri vai laulāto draugu. Esi uzmanīgs, lai pasargātu sevi no manipulācijām, krāpniecības un ļaunprātīgas rīcības no kāda kolēģa vai kaimiņa puses. Zaudējumi, kas var būt šo notikumu sekas, būs neatgriezeniski. Daļu vīriešu iepriecinās negaidīta dāvana vai nauda. Sievietēm uz pleciem būs vairāki ar ģimeni saistīti pienākumi. Tevi var pārsteigt nauda vai kāds finanšu dokuments.

 

Svari

Šajā nedēļā Svariem gaidāma dažādu, iepriekšējās nedēļās iesākušos notikumu attīstība. Labvēlīgs laiks ceļojumiem, it īpaši tāliem. Tevi iepriecinās jaunumi vai telefona zvans, kurš būs nozīmīgs tev un tavu nākotnes plānu realizācijai. Pārdomas raisīs mīlestības trūkums ģimenē vai romantiskajās attiecībās. Daži pāri tiks pakļauti nopietniem pārbaudījumiem dēļ apdzisušām jūtām. Tā būs zīme, ka attiecības ir sevi izsmēlušas. Sievietēm ieteicams nelikt lielas cerības uz veiksmi finanšu jautājumos, tādēļ ieteicams saprātīgi plānot izdevums un iespēju robežās naudu taupīt. Svaru zīmē dzimušiem jauniešiem gaidāmi pārsteigumi ģimenē. Vīriešiem nedēļa izvērtīsies interesanta izglītībā un profesionālajā jomā. Gūsi jaunas iespējas vai uzsāksi komunikāciju ar cilvēkiem, kuri dzīvo citviet.

 

Skorpions

Skorpiona zīmē dzimušajiem ieteicams rūpīgi pārdomāt katru saņemto piedāvājumu un iespēju šajā nedēļā. Saņemsi daudz dažādus jaunumus, telefona zvanus, vēstules un sūtījumus no tuvienes un tālienes. Tāpat arī saņemsi piedāvājumu vai ielūgumu, kuru būs grūti nepieņemt. Nāksies doties komandējumā, saistībā ar kuru tu pats vai kāds uz tevi būs dusmīgs, taču nepaies ilgs laiks, līdz  spriedze pagaisīs un tas nekādi neietekmēs tavus darba uzdevumus un pienākumus. Iespējams, kaut kādu iemeslu dēļ radīsies plaisa tavās attiecībās ar kolēģi, priekšnieku vai biznesa partneri. Būs nepieciešams risināt ģimenei nozīmīgus jautājumus vai pieņemt lēmumu par uzlabojumiem dzīvesvietā vai tās maiņu. Sievietēm ieteicams ļaut notikumiem ritēt savu gaitu. Vīriešiem nāksies uzņemties atbildību vai saistības attiecībā pret savu bērnu. Pārmaiņas darbā ietekmēs tavu aktivitāti, rīcību, darba laiku, grafiku, pienākumus utt.

 

Strēlnieks

Šonedēļ par sevi atgādinās kādi aizmirsti un problemātiski finanšu rakstura jautājumi. Neraugoties uz konkrēto situāciju, tev visu veiksmīgi izdosies atrisināt. Uz apkārt notiekošo raudzīsies reālistiski vai pat pesimistiski. Daudzi vairīsies likt cerības uz veiksmi un pozitīvu rezultātu. Katram notikumam būs sava, atšķirīga, negaidīta un interesanta attīstība. Zvaigznes sola neplānotu braucienu vai notikumus saistībā ar cilvēkiem, kuri dzīvo tālienē. Iespējami negaidīti jaunumi un iespējas privātajā un profesionālajā dzīvē, saistībā ar ceļojumiem vai ārzemju cilvēkiem un kompānijām. Vīriešus iepriecinās kāds nozīmīgs notikums, jaunumi vai piedāvājums. Sievietēm labvēlīgs laiks mīlestībā. Ja tev vēl nav otras pusītes vai laulātā drauga, šis ir īstais laiks, lai tādu atrastu. Var uzaust kāda izdevīga iespēja gūt papildus peļņu vai lielākus ienākumus.

 

Mežāzis

Mežāža zīmē dzimušie šajā nedēļā realizēs dažādus plānus un idejas saistībā ar bērnu vai bērniem. Spēsi sasniegt visu vēlamo un plānoto. Gaidāmas daudz un dažādas tikšanās ar draugiem un tuviniekiem, kuri dzīvo tālienē. Sevišķu uzmanību pievērsīsi komunikācijai ar kādu sievieti, ar kuru jūs saistīs kopīgi notikumi un sarunas. Apmainīsieties ar idejām un viedokļiem. Minētā sieviete var būt gan no ģimenes loka, gan darba un biznesa vides. Saņemsi jaunumus par kādu zādzību, neveiksmi vai zaudējumu sev zināmas sievietes dzīvē. Labvēlīgs laiks finanšu jautājumu risināšanai. Neuzticība, meli un manipulācijas no kādas sievietes puses tevi pamatīgi sarūgtinās un liks mainīt tavu attieksmi pret viņu, viņas rīcību un ambīcijām.

 

Ūdensvīrs

Ūdensvīra zīmes pārstāvji šajā nedēļā būs apkrauti ar daudz pienākumiem un uzdevumiem gan mājās, gan darbā. Atsevišķos gadījumos var nākties ņemt līdzi darbu uz mājām, lai pagūtu to paveikt laikā. Tevi iepriecinās panākumi izglītībā vai darbā kāda tava tuvinieka dzīvē. Daži veiksmīgi realizēs remontdarbus vai citus uzlabojumus mājās. Iespējams, saņemsi patīkamus jaunumus par lielāku peļņu, prēmiju vai algas palielinājumu. Labvēlīga nedēļa finanšu jautājumu sakārtošanai un dažādiem naudas darījumiem saistībā ar valsts institūcijām un bankām. Esi gatavs nopietnai finansiāla rakstura sarunai vai piedāvājumam. Īpašu uzmanību pievērs saviem sapņiem, notikumiem un jebkāda veida informācijai, kuru saņemsi nedēļas vidū.

 

Zivis

Zivīm šī nedēļa atnesīs neparedzamus notikumus mīlas dzīvē. Jaunumi vai telefona saruna ar mīļoto cilvēku var tevi kaut kādā veidā samulsināt vai saskumdināt. Diemžēl vai par laimi tam pamatā būs uzklausītās informācijas pašrocīga interpretācija. Labvēlīgs laiks finanšu problēmu risināšanai, parādu atmaksai, dažādu līgumu un vienošanos sakārtošanai. Iespējams, saņemsi naudu, kuru jau ilgāku laiku gaidīji, taču nebiji pārliecināts, kāda būs kopsumma. Nedēļas gaitā var nākties piedzīvot to, kā tavs bērns vai mazbērns atmet ar roku kādam savam plānam, vēlmei vai sapnim. Tam par iemeslu var kalpot tava rīcība vai iepriekš jūsu starpā noritējusi saruna. Redzēsi mulsinošu sapni saistībā ar mazu bērnu vai jaunieti. Jaunumi, vēstule vai telefona saruna ar zēnu vai jaunu vīrieti var tevī raisīt nopietnas pārdomas. Sievietes veiks kādu patīkamu pirkumu, piemēram, dāvanu. Vīriešiem zvaigznes sola dažādus pārsteigumus ģimenē. Dažus zvaigznes aplaimos ar papildus peļņu vai laimestu loterijā.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.