Home Sirdij MĪLAS MAĢIJA: 5 padomi, kā piesaistīt mīlestību

MĪLAS MAĢIJA: 5 padomi, kā piesaistīt mīlestību

0

Ja jau ilgstoši esi no attiecībām brīvs un jūti, ka ir pienācis laiks jaunām saistībām, ka patiesi vēlies tās, tam ir jāsagatavojas! Kā? Atbrīvo vietu! Aplūko savu mājokli, lietas ap sevi – fiziski un arī emocionāli…

Aizver durvis visam pagājušajam, noslēdz tās, lai sāktu jaunu dzīvi. Izmet un atbrīvojies no visa, kas tev asociējas ar bijušo mīļoto cilvēku, personu, kura, iespējams, atstājusi tavā dzīvē jucekli. Tas nekas, ka šīs dāvanas un piemiņas lietas ir mīļas un šķietami dārgas, tās ietver pagātnes enerģiju, visticamāk, ne tikai prieku un jaukas atmiņas, bet arī skumjas. Kam tev ap sevi šo visu negatīvo?

 

Attiecību speciālisti norāda, ka bieži daiļā dzimuma pārstāves, kurām neveicas mīlestībā vai ir problēmas šajā jomā, aizraujas ar telpaugu kolekcionēšanu un rūpīgu to kopšanu. Kā ir ar tevi? Vai tavās mājās šo augu nav par daudz? Kāpēc tas nav labi? Speciālisti norāda, ka šādi tu uz tiem koncentrē pārāk daudz sievišķās enerģijas, ko, iespējams, novirzīt savas personīgās dzīves sakārtošanā.

 

Līdzīgs stāsts ir ar mājdzīvniekiem! Diemžēl realitāte pierāda, ka tās daiļā dzimuma pārstāves, kuras ir teju pārņemtas ar mūsu mazākajiem draugiem, apkārtējai pasaulei simbolizē, ka viņai līdzās nav vietas stiprā dzimuma pārstāvim.

 

No enerģētiskā viedokļa tev ir jāsagatavo, jāierīko vieta gaidāmajam partnerim, jābūt gatavam, ka tāds ienāks tavā dzīvē! Un ne jau vien galvā, bet arī fiziski – atbrīvo skapī kādu atvilktni vai plaukta daļu. Vai tev ir kāda lieka kafijas vai tējas krūzīte, no kuras reiz, cerams, visai drīz – savu iecienītāko dzērienu baudīs tava otra pusīte? Iegādājies tādu!

 

Atmodini sevī seksuālo enerģiju! Izmanto savā labā dažādas ēteriskās eļļas, smaržkociņus utt. Piemēram, sandalkoka ēteriskā eļļa palīdzēs veicināt seksualitāti, ciedra un rožu aromāts uzlabos libido!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.