Home Nopietnāk Kārtējais teroristu uzbrukums Anglijai; upuri Londonā

Kārtējais teroristu uzbrukums Anglijai; upuri Londonā

0

Cilvēki vēl nav īsti paguvuši atgūties no terorakta Mančestrā, kamēr Lielbritāniju pāršalcis kārtējās šausmas. Šoreiz cilvēki kļuva par upuriem vienā no Londonas ikoniskākajiem objektiem – “London Bridge”.

Trīs teroristi ar mikroautobusu, kurš traucās ar aptuveni 80 km/h lielu ātrumu pāri Londonas „London Bridge”, ietriecās cilvēkos. Pēc tam no busiņa visi trīs izlēca, bruņojušies ar medību nažiem un sadūruši vairākus cilvēkus. Ievainojumus guvuši 48 cilvēki, bet septiņi dzīvības zaudējuši, ziņo britu mediji. Policisti nogalināja arī visus trīs uzbrucējus.

Pēc liecinieku nostāstiem atklāts, ka teroristi izdauzījuši kāda kroga logus un brutāli nogalinājuši vairākus cilvēkus. Kāds vīrietis, kurš bijis ar tumšu ādu un ģērbies sarkanā treniņtērpā, bez jebkādām emocijām sadūra vīrieti, iedurot viņam trīs reizes, vēl viens upuris guva piecus dūrienus krūtīs.

Policija reaģēja laicīgi un jau astoņas minūtes pēc pismā ārkārtas zvana, ieradās notikuma vietā un neitralizēja uzbrucējus. Diemžēl, arī šis laiks prasīja dzīvības.

Šis uzbrukums notika vien 12 dienas pēc traģiskā terorakta Mančestrā, kur bojā gāja 22 cilvēki.

Arī slavenības jūt līdzi notikušajam, ievietojot ierakstus savos sociālo tīklu kontos, viena no tām – Ariana Grande, kuras koncerta laikā notika Mančestras terorakts.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.