Home Slavenības Ariana Grande pārsteidz Mančestras teroraktā cietušu meiteni

Ariana Grande pārsteidz Mančestras teroraktā cietušu meiteni

0

23 gadus jaunā dziedātāja pēc terorakta Mančestrā ne reizi vien parādījusi, cik emocionāla un maiga būtne viņa ir patiesībā. Nu māksliniece spērusi vēl vienu emocionālu soli, ziņo britu mediji.

Ariana Grande devusies uz Mančestras bērnu slimnīcu, lai apciemotu desmitgadīgo meitenīti Džeidenu  Farelu Mnnu, kura teroraktā Mančestras arēnā 22. maijā tika stipri ievainota. Mazajai meitenītei sprādziena laikā tika savainotas abas kājas un viņa bija guvusi dažādus citus bumbas atlieku radītus ķermeņa ievainojumus un pārcietusi jau divas operācijas.  Džeidena bija tik sajūsmināta par Grandes apciemojumu, ka ievietojusi foto arī savā sociālā tīkla Twitter kontā:

Džeidenas mamma britu medijiem pastāstīja: ”Meitiņa bija tik sajūsmināta! Viņa skatījās televizoru, kad ieraudzīja, ka pie viņas ienāk Ariana Grande. Šodien viņa jau satika princi Viljamu un tagad viņu apciemoja Ariana. Manas meitas seju rotāja milzīgi skaists un patiess smaids, bet vēl vairāk viņa sapriecājās, kad māksliniece viņu apskāva un cieši samīļoja. Bija tik brīnišķīgi redzēt, ka mans bērns ir laimīgs!”

 

Svētdien, 4. Jūnijā, Ariana Grande kopā ar saviem draugiem – Keitiju Periju, Mailiju Sairusu, Farelu Viljamsu, Džastinu Bīberu, Ašeru, grupām Take That un Coldplay piedalīsies „One Love Manchester Benefit” koncertā. Iegūtā nauda tiks ziedota Mančestras teroraktā cietušajiem un upuru ģimenēm. Tiem, kuri apmeklēja liktenīgo Grandes  koncertu 22. maijā, ieeja šajā būs bez maksas.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.