Home Zem jostasvietas Traģiski beidzas 68 gadnieka mīlas prieki ar trīsreiz jaunāko mīļāko

Traģiski beidzas 68 gadnieka mīlas prieki ar trīsreiz jaunāko mīļāko

0
Foto:neckedeep.tumblr.com

Vīrietim – 68, bet daiļā daiļā dzimuma pārstāvei 22 gadi. Viņam nekad vairs nebūs 69… Kas notika?

Stiprā dzimuma pārstāvis Okori ļāvās mīlas dēkai ar sievieti, kura par viņu ir vairāk nekā trīs reizes jaunāka, taču baudas un seksuālā apmierinājuma vietā viss beidzās pavisam negaidīti – ar viņa nāvi, vēsta ārvalstu mediji.

Brīdī, kad Okori no Nigērijas baudīja mīlas priekus ar divdesmit divgadīgo daiļā dzimuma pārstāvi, viņu ķēra sirdstrieka, jo pie mīlniekiem telpā pēkšņi gluži kā spoks, ienāca jaunās dāmas līgavainis, pieķerot viņus “nozieguma” vietā. Sirmā kunga sirds šādu šoku neizturēja.

Četru bērnu tēvs, kuram ir arī vairāki mazmazbērni, bija vietējās valdības pārstāvis. Savukārt, divdesmit divgadīgā sieviete studē banku zinības un finanses Ebonyi valsts universitātē.

Abi bija plānojuši pavadīt romantisku nakti kopā savā ierastajā tikšanās vietā – no dzīvesvietas netālu esošajā hostelī, taču viss izvērtās pavisam citādāk.

Kā noskaidroja varas iestāžu darbinieki, sešdesmit astoņus gadus vecais vīrietis bija savas mīļākās ģimenes draugs, kurš palīdzēj viņai arī finansiāli.

Okori ļāvās par sevi trīs reizes jaunākas sievietes kārdinājumam, aizmirstot par to, ka mājās viņu gaida mīloša sieva un bērni ar atvasēm.

 

Vai bija tā vērts?!

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.