Home Sirdij Sagatavo savu mājokli rudenim. Radošas idejas skaistiem interjera risinājumiem

Sagatavo savu mājokli rudenim. Radošas idejas skaistiem interjera risinājumiem

0
Foto:home-designs.com

Tāpat kā rudens iekrāso koku lapas, izmēģini arī kādu radošāku, krāsaināku pieeju interjeram. Radi sev apkārt skaistu, gaumīgu un mājīgu vidi!

Dažādas ievērojamas izmaiņas savā mājoklī vari veikt pavisam vienkārši un nebūt nav jāsāk domāt par jaunu sienu krāsojumu, tapetēm, mēbeļu maiņu vai tamlīdzīgi. Iedvesmojies no lapām, kas kļūst dzeltenas un pieskaņo tām savus aizkarus. Tas radīs dzīvespriecīgāku un saulaināku noskaņojumu tavā istabā.

Tāpat lieliski noderēs dzeltena rakstu vai attēlu kanva, ko vari novietot pie sienas. Tā izcelsies uz kopējā fona un būs jauns, košs akcents tavā dzīvojamajā telpā. Ja esi drosmīgāks, vari izvēlēties kādu fototapeti košos toņos, jo īpaši izcelsies dzeltenā, oranžā un zaļā.

Kobalta zilā krāsa ir tik dziļa kā debesis, turklāt tai tiek piedēvēts nomierinošs efekts. Nav vajadzīgs daudz, bet, piemēram, kāds jauns šāda toņa spilvens uz tava dīvāna, paklājs pie tā vai varbūt pat lustra – tas viss lieliski spēs akcentēt un iekrāsot tavu mājokli.

Ja esi drosmīgāks – atceries, arī sienām zilā krāsa būs piemērota, turklāt jo īpaši tad, ja izvēlēsies to kombinēt ar balto.

Apelsīnu oranžā krāsa ne tikai lieliski izcels dažādus aksesuārus un tās telpas vietas, kuras vēlēsies padarīt redzamākas, bet arī sniegs tev vairāk enerģijas. Iesakām izmēģināt oranžas gleznas, pufus vai spilbenus. Ja vēlies mainīt ko vairāk – arī oranžs dīvāns izskatīsies lieliski, kā arī šāda toņa virtuves krēsli var kļūt par lielisku stila elementu.

Interjerā noteikti lieliski izcelsies vāzes un dažādi citi dekoratīvi elementi oranžos toņos. Ļaujies iedvesmai un izmēģini to praksē!

Interjerā svaigas vēsmas ieviesīs arī sarkanā krāsa, turklāt – sākot no paša spilgtākā līdz pat tumšākajam tonim. Ja vari ļaut vaļu fantāzijai, gaišām sienām un durvīm lielisks akcents būs tumši sarkanas grīdas līstes un durvju ailes.

Jo īpaši sarkanais iederēsies guļamistabā, kur vari brīvi ļauties savai fantāzijai un ieviest šo krāsu kā spilvenos, paklājā vai lustrā, tā arī aizkaros, gultas pārklājā vai pat baldahīnā. Tiesa – sarkani aizkari lieliski piestāvēs un romantiski izcelsies arī dzīvojamajā istabā. Tāpat – ja vari saskaņot sarkanus spilvenus ar vēl kādu papildus šādas krāsas akcentu – koptēls būs lielisks!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.