Home Zem jostasvietas 10 veidi, kā mājoklis nogalina tavu mīlas dzīvi

10 veidi, kā mājoklis nogalina tavu mīlas dzīvi

0
Foto:Topsante.com

Māja ir īstā vieta, kur ļauties maiguma izpausmēm, taču izrādās, ka, piemēram, tas, kas atrodas zem tavas gultas vai ir vannas istabā – var ietekmēt tavu libido!

 

NEKĀRTĪBA

Dzīvesveida speciālisti norāda, ka nekārtība līdzinās sliktai elpai vai nepatīkamam ķermeņa aromātam, argumentējot, ja telpa ir netīra, tas var likt partneriem aizdomāties, ka tāds pats haoss valda arī viņu attiecībās. Ja jūs jau esat pāris, un guļamistaba ir piepildīta ar neapmaksātiem rēķiniem, netīrām drēbēm un nepabeigtām lietām, prāts var sākt kliegt, ka ir kaut kas jādara, lai savestu to visu kārtībā, jo pretējā gadījumā, visticamāk, nespēsiet atpūsties un ļauties mierpilnai tuvībai. Pirms krist vienam otra skavās, sakārtojiet vidi ap sevi, lai nekas nenovirzītu jūsu domas.

 

ĢIMENES FOTOGALERIJA JŪSU GUĻAMISTABĀ

Tu mīli savus vecākus, māsas un brāļus, ka arī atvases, tomēr šīs liekās acis no neskaitāmajiem foto rāmīšiem var nokaut dzimumtieksmi. Fen-Šui speciālisti iesaka turēt guļamistabā tikai savu un mīļotā fotogrāfiju. Izvēlaties, piemēram, tādu, kas uzņemts jūsu ceļojuma laikā. Lai stimulētu siltuma, komforta un jutekliskuma enerģiju, izmantojiet savā nakts telpā arī dabas ainavas, ziedu attēlus vai mākslas darbus maigos toņos. Atceries, ka pirmais, ko tu ieraudzīsi ienākot šajā telpā, radīs telpas noskaņu.

 

PĀRĀK DAUDZ TEHNIKAS

Guļamistabai ir jābūt jūsu miera ostai, tāpēc izmetiet no savas mīlas ligzdiņas visus liekos tehnika brīnumus, kas novērš domas no divvientulības. Guļamistaba nav birojs! Ja ir iespējams, nelietojiet tajā TV, iPadu, iPhonu un jebko citu mūsdienu tehnikas brīnumu, pietiks vien ar modinātāju, ļaujoties romantiskam klusumam.

 

BIJUŠĀ DĀVANAS

Saglabājot šādas atmiņu paliekas no savām bijušajām attiecībām, tu traucē savai seksuālajai dzīvei. Atgādinājumi par bijušo liek kavēties atmiņās, nedzīvojot realitātē. Labāk velti visas savas emocijas partnerim un izmet šīs lietas, visu, kas tev traucē ļauties pilnvērtīgai dzīvei. Nost ar visu bijuši, tas ir pagājis!

 

NETĪRA VANNASISTABA

Lai cik dīvaini tas arī nešķistu, bet daudz kas var noiet greizi tieši šajā telpā. Seksuālie eksperimenti paredz, ka viss dzīvoklis var kļūt par lielisku vietu tuvībai, arī vannas istaba. Taču mati izlietnē vai ziepju nosēdumu paliekas , kā arī netīrumi visapkārt noteikti nepadarīs šo vietu pievilcīgu un romantisku. Tāpat ir ar nepatīkamu aromātu šajā telpā, nedaudz jaukas, patīkamas smaržas  – un viss ievērojami mainīsies. Uzturiet šo telpu tītu un kārtīgu (protams, arī citas), lai tuvības brīži tajā  būtu daudz patīkamāki.

 

NEPIEMĒROTA IZMĒRA GULTA

Lai cik netipiski tas skanētu, attiecību speciālisti uzsver, ka, jo mazāka būs jūsu gulta, jo ciešāku saikni saglabāsiet, pretēji –  milzīga izmēra guļvieta var likt tev un mīļotajam atrasties teju katram savā pasaules malā. Protams, labākais tās izmērs ir tāds, kas jums abiem šķiet komfortabls, tomēr pārspīlēti plašumi noteikti nenāks par labu. Pievērsiet uzmanību arī dekoratīvajiem akcentiem tajā, nepiekrauj guļvietu ar liekiem spilveniem, kas radīs vēl papildus barjeras starp jums.

 

VISIEM REDZAMAS PIEAUGUŠO ROTAĻLIETAS

Iespējams, nekas nenogalina romantisko garastāvokli ātrāk kā tas, ja dažkārt nespējam atrast kontracepcijas līdzekļus vai kādu seksa rotaļlietu. Visam, kas jums nepieciešams, mīlas priekiem, ir jābūt viegli atrodamam, taču ne redzamam viesiem un citām liekajām acīm. Ir grūti atslābināties, ja bērni, mājdzīvnieki vai ciemiņi var atrast šos priekšmetus. Salieciet visu vienuviet, piemēram, maisiņā, tā tās būs gan tīrībā, gan drošībā. Izvēlieties īpašu vietu, vēlams slēdzamu, kur viss būs vienmēr pieejams un ērti atrodams, kad vien vēlēsieties ļauties mīlas priekiem.

 

PĀRĀK SPOŽS APGAISMOJUMS

Ja vien neesat paraduši mīlēties vienīgi tumsā, atrodiet veidu kā radīt maigu, patīkamu apgaismojumu, kas neliks jums justies kā skatlogā, pilnībā izjaucot intīmo noskaņojumu starp jums. Ja galda lampa ir pārāk spoža, apklāj to ar kādu lakatu vai izslēdziet gaismu un aizdedziet sveces…

 

MANTAS ZEM GULTAS

Pēc Fen-Šui principiem laukumam zem mūsu gultas ir jābūt brīvam, jo zemapziņa zina, kas tur atrodas, traucējot  brīvai enerģijas plūsmai, tai skaitā arī seksuālajai. Ja tomēr tev ir nepieciešams kaut ko novietot zem guļvietas, liec tur ar guļamistabu saistītās  mantas – gultasveļu, naktstērpu utt. Speciālisti neiesaka novietot zem gultas lietas, kas nerada mīlestības un maiguma emocijas.
NESEKSĪGA GUĻAMISTABA

Speciālisti aicina mūs aizdomāties, kāpēc viesnīcās ir tik viegli noķert  vajadzīgo noskaņojumu un ļauties tuvībai. Viens no iemesliem, visticamāk, slēpjas tajā, ka šīs telpas tiek iekārtotas romantiskā noskaņā, papildinot ar dažādām noskaņu radošām tekstilijām, kas palīdz atslābināties un aizmirst par jebko citu. Kas tev traucē iekārtot arī savu guļamtelpu līdzīgā stilā? Tīra, mājīga un jauka  vide, dažādi priekšmeti, kas pastiprina   romantisko atmosfēru un šī telpa būs kā radīta divvientulībai, stimulējot gan garīgo, gan fizisko labsajūtu.

 

Lai veicas!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.