Home Slavenības Selēna Gomeza devusies ārstēt depresiju

Selēna Gomeza devusies ārstēt depresiju

0
Foto:hdimagesnew.com

Dziedātāja un aktrise, iespējams, vēl plašāk zināma kā meiteņu mīluļa Džastina Bībera bijusī draudzene, slepus devusies ārstēt savu garīgās veselības stāvokli, ziņo izdevums “Radar Online”.

Gomeza augusta beigās atcēla savu koncertturneju, kas bija liels šoks viņas faniem. 24 gadus vecā zvaigzne apgalvoja, ka viņai ir nepieciešams laiks, ko veltīt savai veselībai, jo pēdējā laikā nācies daudz ko pārdzīvot. Zināms, ka viņa cīnījusies arī ar “Lupus” (sistēmiskā sarkanā vilkēde), un šī slimība atstājusi nopietnas sekas viņas emocionālajā laukā. Gomeza apstiprinājusi medijiem, ka veltīs tik daudz laika, cik vien nepieciešams, lai savestu savu veselību kārtībā un atgrieztos atpakaļ uz normāla dzīves ceļa.

Kāds aktrisei pietuvināts avots atklājis “Radar Online”, ka tikai atrašanās profesionāļu rokās, tālu projām no sabiedrības acīm, viņa varēs tikt galā ar savām problēmām. Viņš atklājis arī to, ka Gomeza rehabilitācijas iestādē pavadīs vismaz 60 dienas.

Avots atklājis arī, ka atšķirībā no dažām citām augsta ranga slavenībām, kuras dodas uz līdzīga veida ārstniecības iestādēm vien tāpēc, lai pazīmētos, Gomeza nav devusies uz ekskluzīvu zvaigžņu rehabilitācijas centru. “Viņa nav devusies ārstēt kādas ar narkotikām saistītas atkarības – viņai patiesi tādu nav. Galvenais iemesls, kāpēc Selēna ir devusies uz rehabilitācijas centru, ir viņai uzstādītās medicīniskās diagnozes un, diemžēl, arī depresija.”

Avots norādījis, ka šajā rehabilitācijas centrā viss notiek uz reliģiska fona. Šo divu mēnešu laikā, ko viņai plānots tur pavadīt, Gomezai ieplānots piedalīties intensīvas terapijas sesijās. Pieejama būšot arī zirgu terapija. Tiek atļauti arī daži izbraucieni ārpus rehabilitācijas centra.

Tiek minēts, ka tieši pēdējā laika publiskie ķīviņi sociālajos tīklos ar bijušo draugu Džastinu Bīberu un traģiskā viņai tuvās draudzenes Kristīnas Grimmijas slepkavība likusi Gomezai sajusties ārkārtīgi slikti. Tieši šīs pēdējā laika situācijas ir likušas punktus uz “i”, un pārliecinājušas Selēnu doties uz rehabilitācijas centru.

Augusta beigās Gomeza atklāti intervijā atzinusi: “Es gribu kontrolēt situāciju un koncentrēties uz savas veselības uzlabošanu, tāpēc esmu nolēmusi, ka uz kādu laiku aiziešu no sabiedrības. Paldies visiem maniem faniem par atbalstu. Jūs zināt, cik īpaši man esat, taču man ir nepieciešams risināt šīs problēmas, lai varētu atkal justies labi. Es darīšu visu iespējamo, kas ir manos spēkos. Un es zinu, ka, daloties ar jums, es neesmu viena šajā situācijā. Kā arī ceru, ka mans piemērs palīdzēs vēl kādam pieņemt pareizos lēmumus savu problēmu risināšanā.”

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.