Home Slavenības Andželina Džolija dzēš Bredu Pitu no savas dzīves

Andželina Džolija dzēš Bredu Pitu no savas dzīves

0
Foto:FameFlynet

Diemžēl pāra šķiršanās nav nekāds joks, kas pielīdzināms īslaicīgām nesaskaņām. Džolija pat likvidējusi visus tetovējumus, kas gadu gaitā uz viņas ķermeņa parādījušies par godu mīlētajam vīram.

Jau vairāk nekā desmit gadus Breds Pits un Andželina Džolija tika uzskatīti par Holivudas zelta pāri. Nesen aktrise iesniedza prasību par laulības šķiršanu, kas šokēja sabiedrību, jo teju ikvienam bija radies iespaids, ka šī ir tāda ģimene, kāda mīt tikai pasakās. Kā izrādās, tomēr laulības dzīve patiesībā nebija ne tuvu ideālam. Nu, kad Džolijas mērs ir pilns, viņa atklājusi plašākai publikai to, ko, iespējams, tomēr vajadzēja paturēt pie sevis. Aktrise izstāstījusi ne tikai to, ka Pitam ir problēmas ar alkoholu, bet arī to, ka viņš kļūst par draudu paša bērniem. Tieši tāpēc viņa gribot aiziet no viņa, dzēšot atmiņas ne tikai no ādas, bet arī no savas dzīves, vēsta izdevums “OK! Magazine”.

Kāds Džolijai tuvs draugs atklājis izdevumam, ka lēmums par tetovējumu noņemšanu ir galīgs un, ka Andželina ir sieviete, kura bieži dzīvo pēc principa “visu vai neko”. Tie, kuriem ir tuva šīs aktrises daiļrade un, kuri interesējas par viņas dzīvi, zina, ka iepriekš ir bijušas dažādas interesantas situācijas. Piemēram, viņa nēsāja kaklā pakārtu pudelīti ar sava bijušā – Bilija Boba Torntona asinīm.

Lai gan Džolija tiek uzskatīta par ļoti stipru sievieti, tomēr izskatās, ka viņai nav vēlmes turpināt pat laimīgu līdzās pastāvēšanu ar bijušo vīru. Ne velti viņa savas sāpes nepatur sevī, bet atklāj tās, viņa rāda pasaulei, ka patiesi mēģina atbrīvoties no Pita vienreiz un uz visiem laikiem.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.