Home Slavenības Otrais pusfināls beidzies. Zināmi visi 26 Eirovīzijas finālisti

Otrais pusfināls beidzies. Zināmi visi 26 Eirovīzijas finālisti

1

Just! Malacis! Viņš ne tikai pārliecinoši startēja ar pirmo kārtas numuru otrajā pusfinālā, bet arī tika nosaukts kā pirmais no tiem, kuri iekļuvuši finālā. Lieliski, jo nervozēt vairs nevajadzēja.

Šķiet, tieši otrajā pusfinālā bija sapulcējušies daudz “smagsvari”, jo daudzas no dziesmām bija ļoti baudāmas. No 18 dziesmām tālāk tika 10 un, diemžēl, astoņām nācās palikt aiz strīpas, gaidot savu iespēju nākamgad. Pēc ilgāka pārtraukuma, otro gadu pēc kārtas finālam kvalificējās arī Latvija – Justs Sirmais ar dziesmu “Heartbeat”. Nekas daudz viņa priekšnesumā mainīts nav, vien pievienotas nedaudz vairāk kustības, skatuves iekarošana un bija redzams, ka puisis dzied no sirds.

Finālam kvalificējās: Latvija, Lietuva, Austrālija, Beļģija, Bulgārija, Gruzija, Izraēla, Polija, Serbija un Ukraina, aiz strīpas atstājot Šveici, Baltkrieviju, Īriju, Maķedoniju, Slovēniju, Dāniju, Norvēģiju un Albāniju.

Tātad finālā redzēsim:

No 1. pusfināla: Ungārija, Horvātija, Nīderlande, Armēnija, Krievija, Čehija, Kipra, Austrija, Azerbaidžāna un Malta.

No 2. pusfināla: Latvija, Lietuva, Austrālija, Beļģija, Bulgārija, Gruzija, Izraēla, Polija, Serbija un Ukraina .

Šīm 20, apejot pusfinālus, pievienojas arī rīkotājvalsts – Zviedrija un Lielais Piecinieks – Lielbritānija, Itālija, Spānija, Vācija un Francija.

Gaidīsim finālu un turēsim īkšķus par Justu, kurš 14. maija vakarā Stokholmā uzstāsies ar 20. kārtas numuru!

 

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.