Home Slavenības Justs izrāda savu Eirodziesmas “Heartbeat” videoklipu

Justs izrāda savu Eirodziesmas “Heartbeat” videoklipu

0
Foto:Arthur Janson

Justs Sirmais, 21 gadu vecais Eirovīzijas 2016 dalībnieks, kurš šogad pārstāv Latviju, internetā publicējis savu pirmo videoklipu. Tas radīts dziesmai „Heartbeat”, ar ko viņš uzstāsies starptautiskajā dziesmu konkursā.

 

Šī gada Eirovīzijas 2016 pārstāvi atbalsta Rīgas Tūrisma Attīstīas Birojs LIVE RIGA.

 

“Mēs vēlējāmies pastāstīt par to, ka mīlestība rodas ne tikai ar pirmo acu skatienu, bet arī ar pirmo smaržu,” pastāstīja Andžejs Gavrišs, dziesmas „Heartbeat” klipa režisors. “Par to, kā mīlestība var reibināt mūsu prātus un izdarīt izvēli mūsu vietā. Var sacīt, ka tas ir stāsts par sievietes smaržu,” turpina režisors.

 

Pats Justs izstāstīja, ka videoklipa uzņemšana ilga divas dienas, notika filmēšanas paviljonā ar vairākām dekorācijām, savukārt galvenās varones lomu spēlējušas trīs aktrises uzreiz!

 

“Šajā mūzikas videoklipā mēs apspēlējam šīs dziesmas būtību kas ir par sarežģītām attiecībām. Arī sižetā ir apspēlēts tas, ka mūsu personībās ir dažādas šķautnes gan labas, gan sliktas,” skaidro Justs.

 

Īpašu pateicību Justs un videoklipa filmēšanas komanda izsaka LIVE RIGA un Rīgas domei, kas atbalsta jauno Eirovīzijas dalībnieku:

 

Klips tika uzņemts ar Imagine Pictures video ražošanas kompānijas palīdzību.

Mūzikas videoklipa producente ir Jūlija Fricsone, kura producē arī pašu mākslinieku. Savukārt mūzikas videoklipa režisors ir Andžejs Gavrišs, kurš radīja vizuālus darbus grupai Musiqq, Bermūdu Divstūris, Aminatai, kompānijai Gillette, Head&Shoulders, Cēsu Alus, Evelatus.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.