Home Mute vaļā Iespaidīgi: Omīte pieceļas no ratiņkrēsla un kļūst par svarcēlāju

Iespaidīgi: Omīte pieceļas no ratiņkrēsla un kļūst par svarcēlāju

0

Apbrīnojami! Šī omīte sporto daudz vairāk nekā daudzi no mums! Viņa sāka apmeklēt sporta zāli pirms diviem gadiem, bet nu ir tā aizrāvusies, ka dodas uz treniņiem divas reizes nedēļā.

Širlija Vība ir 78 gadus veca vecmāmiņa, kura ar lielu gribasspēku “izcēla” sevi no ratiņkrēsla un nu cilā vairāk nekā 100 kilogramu smagu svaru stieni – viņu apbrīno ne tikai pašas radi un draugi, bet arī svešinieki. Pirms tam omīte pārvietojās ratiņkrēslā un pa trepēm augšup un lejup pārvietojās vien ļoti lēni, ar rokām turoties pie margām un piepalīdzot sevi burtiski uzvilkt augšup. Taču tas viss bija pirms tam, kad brašā kundzīte nolēma vairot savu spēku un pievērsties fitnesam.

Tagad Širlija ir uzstādījusi Illinoisas rekordu gan savā vecuma grupā, gan svara kategorijā, ceļot 107,5 kilogramus. Fotogrāfijas un video savos sociālajos tīklos ievietoja omītes treneris Džons Vraits, kurš klāt pierakstīja savu sajūsmu par kundzes veikumu un apņēmību.

Pati Širlija atzinusi, ka dodoties uz sporta zāli viņa jūtas lieliski, bet dodoties prom no tās – vēl labāk, jo ir izkustējusies, ieguvusi pozitīvas emocijas un jūtas ļoti spēcīga!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.