Home Dīvainības Sieviete, kura 7 gadus raudājusi akmens asaras, samulsinājusi ārstus

Sieviete, kura 7 gadus raudājusi akmens asaras, samulsinājusi ārstus

1

Jā, tu nepārlasījies, asaras, kas veidotas no akmeņiem. Dīvaini, vai ne? Kas tikai pasaulē neatgadās?

Pirms aptuveni septiņiem gadiem Ding Aihua sajuta acīs sāpes brīdī, kad sāka raudāt, un viņas vīrs Liangs Xinčuns bija šokā, kad ieraudzīja sāpju iemeslu. Asaras, kas riesās sievas acīs nebija ierastās, slapjās lāses – tie bija akmens graudiņi, vēsta ārzemju mediji.

Ķīniešu sieviete neizprotamu iemeslu dēļ raud akmens asaras, taču ārsti viņu nekad nebija uztvēruši nopietni, tāpēc viņa vērsusies pie plašsaziņas līdzekļiem pēc palīdzības. Liangs apgalvojis, ka ārsti nav spējuši izskaidrot šo dīvaino parādību. “Katru reizi, kad es steidzīgi vedu savu sievu uz slimnīcu, lai parādītu ārstiem tās šausmas, kas ar viņu notiek, viņi pret mums izturējās kā pret kaut kādiem trakajiem,” medijiem vēstījis sievietes vīrs. “Ārsti vienkārši atsakās pieņemt, ka mēs sakām patiesību. Viņi netic un viss. Saka, ka esam izdomājuši un apvaino, ka esam nenormālie, kuri tos akmeņus paši ievieto sievai acīs. Ārsti izturas pret mums kā pret psihiski slimiem,” vīrietis turpinājis.

Kad akmens no acs izņemts, Dingai uz brīdi kļuva labāk, līdz viņas vīrs pamanījis vēl vienu akmeni – sudrabaini baltu, taču to nebija tik vienkārši izņemt no acs. Viņš apgalvojis, ka, lai tos izdabūtu laukā no acs, ir nepieciešama stieples palīdzība. Vīrietis saglabājis visus pēdējos desmit šos sudrabainos akmeņus.

Pēc pēdējiem akmeņiem viņi vairs nav devušies uz slimnīcu, bet vērsušies pēc palīdzības pie plašsaziņas līdzekļiem. Vīrietis pat parādīja mirkli, kad sievas acī šis akmens izveidojas un kā viņš to izņem (šo foto un video gan šeit neievietosim ētisku apsvērumu dēļ, taču, ja tevi interesēs to aplūkot, varēsi to atrast ievadot internetā atslēgas vārdus: woman Doing Aihua cries rocks). Tā vīrietis pārliecināja mediju pārstāvjus, ka viņi nemelo, un tas patiešām notiek. “Lai gan šis process ir ļoti sāpīgs tieši acīm, sievas vispārējā veselība ir normāla,” apgalvojis vīrietis.

Žurnālists, kurš šo pieredzēja, nogādāja sievieti slimnīcā, apliecinot, ka bijis klāt, ka pieredzējis, kā tas notiek. Un ārsti beidzot noticējuši. Nu viss ir viņu rokās.

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.