Home Slavenības ‘Maroon 5’ solists atrāda savu 6 mēnešus veidoto tetovējumu

‘Maroon 5’ solists atrāda savu 6 mēnešus veidoto tetovējumu

1
Foto:Adama Levaina Instagram konts

Īsta ūdens valstība daiļo Adams Levaina muguru. Pirmdien, 22. februārī mūziķis šo mākslu atrādījis plašākai pasaulei.

Nu Levains ir priecīgs par paveikto darbu, kas pakāpeniski veidots pus gada garumā. Tetovējums ir pa visu vīrieša muguru un satur daudz sīku detaļu. Kompleksais mākslas darbs ietver arī spārnotu sirēnu, par ko Sirēnas.lv ir īpašs prieks. Tā tur savās rokās milzīgu galvaskausu. Savukārt sešas bezdelīgas iezīmē mūziķa ribas un kuģa simbolisks stūres rats, kas novietots uz sprandas. Tetovējumu zīmējis Kalifornijas tetovējumu mākslinieks Braiens Rendolfs, kurš ir vēl vairāku Levaina tintes mākslas darbu autors.

 

6 months in the making. Thanks @bryanrandolph for absolutely blowing my mind with this one! Woooo hooooo!!!!

A photo posted by Adam Levine (@adamlevine) on

Jau 2013. gadā Levains atzina, ka ir kļuvis atkarīgs no tetovējumiem un atklāja tolaik savu iecienītāko – sanskritā rakstīto vārdu pāri sirds apvidum. “Nozīme šim tetovējumam varbūt citiem nav īsti izprotama, taču, ja runājam par jogu – šis ir saistīts ar manu degsmi un apņemšanos pievērsties šiem treniņiem. Tā ir ļoti personīga lieta un tas ir viens no iemesliem, kādēļ tas atrodas tieši tajā vietā un tiek vairāk slēpts,” kādā intervijā atklāja Adams Levains.

Taču mūziķis piebilda arī to, ka ne visiem tetovējumiem ir nozīme, tajā skaitā arī pērļu virtenei, kas uztetovēta viņam kaklā. “Es biju Japānā, kad uztaisīju šo tetovējumu. Ja godīgi, vēl šobrīd neesmu īsti drošs par to, kāpēc to uztaisīju, laikam tāpēc, ka man bija garlaicīgi. Bet man patīk,” paskaidrojis ‘Maroon 5’ solists.

Levains arī uzsvēris, ka ļoti ciena šī aroda māksliniekus, jo īpaši Braienu, kurš sešus mēnešus pacietīgi tetovējis pa gabaliņam lielā zīmējuma.

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.