Home Nopietnāk Auto atrasts mežā, pati pazudusi bez pēdām. Izskan skumja versija par Jeļenas...

Auto atrasts mežā, pati pazudusi bez pēdām. Izskan skumja versija par Jeļenas likteni

0

42 gadus vecā Jeļena Riekstiņa no Vecumniekiem 12. decembrī ar personīgo auto bija ceļā uz Rīgu, taču galamērķī tā arī nenonāca. Sievietes spēkrats tika atrasts nomaļā vietā netālu no mājām, un tagad izvirzīta versija, ka pati pazudusī jāmeklē mežā. Pastāv aizdomas, ka viņa gājusi bojā, vēsta LNT “Degpunktā”.

Jeļena Riekstiņa pazuda pērnā gada 12. decembrī. Pēc ilgstošas policijas bezdarbības sievietes dēls piekrita runāt publiski par mammas pazušanas apstākļiem un aicināja līdzcilvēkus nākt talkā, ja dienesti ir tik nevarīgi.

Tagad pazudušās meklēšanu savās rokās ņēmuši organizācijas “Bezvēsts.lv” brīvprātīgie. Kopā ar armiju un policiju nesen izķemmēti meži netālu no vietas, kur atrasts Jeļenas auto.

“Savādi ir tas, ka uz ceļa atrasta viņas mašīna, bet viņu pašu neviens nav redzējis. Tātad viņa kaut kur gāja pa ceļu. Es domāju te ir vairāki varianti – viņa gāja kaut kur pa ceļu un nokrita – cilvēkam palika slikti un viņa nosala, vai arī viņa varēja iekāpt pie kāda mašīnā un kaut kur aizbraukt,” uzskata “Bezvēsts.lv” vadītājs Aleksandrs Faminskis.

Plašāk sižetā!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.