Home Nopietnāk Reiniks Freimaņa 42. dzimšanas dienā publisko privātus foto

Reiniks Freimaņa 42. dzimšanas dienā publisko privātus foto

0
SHARE

Dziedātājs Lauris Reiniks ceturtdien, 7. februārī, kad 2011. gadā mirušajam Mārtiņam Freimanim apritētu 42. dzimšanas diena, kopā ar novēlējumu draugam “Instagram” kontā publiskojis arī divus vēl neredzētus foto.

“Šodien 7.februārī mēs Mārtiņam svinētu 42.dzimšanas dienu. Ar kājām uz galda, ar vai bez kapučiem, bet jebkurā gadījumā tā būtu ballīte draugiem pa pirmo. Kā tas bija vienmēr. Lai jautra svinēšana tur augšā, ar Valteru kādu duetu noteikti varēsiet uzraut!” raksta Lauris, kuram komentāros pievienojas arī fani.

Tāpat Lauris ievietojis divus attēlus – vienā viņš ir kopā ar savu māsu Rūtu un Mārtiņu, otrā – tikai ar Mārtiņu.

 

 

View this post on Instagram

 

#tbt Šodien 7.februārī mēs Mārtiņam svinētu 42.dzimšanas dienu. Ar kājām uz galda, ar vai bez kapučiem, bet jebkurā gadījumā tā būtu ballīte draugiem pa pirmo. Kā tas bija vienmēr. Lai jautra svinēšana tur augšā, ar Valteru kādu duetu noteikti varēsiet uzraut!😉 🎂🎉❤ #throwbackthursday Today we would have celebrated Martin’s 42nd birthday. With legs on a table, with or without hoodies, but it would be an awesome party for friends. As always. Have fun up there in the sky and don’t forget to do a duet with Valters tonight! 🎂🎉❤ #martinsfreimanis #birthday #mārtiņšfreimanis #friendsforever #alwaysinourhearts #rutareinika #laurisreiniks #sarkans #February7 #MansDraugsMārtiņšFreimanis

A post shared by Lauris Reiniks (@laurisreiniks) on

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here