Home Nopietnāk “Liktenīgajā rītā viņš vairs necēla…” Mamma un bijusī draudzene satriektas par advokāta...

“Liktenīgajā rītā viņš vairs necēla…” Mamma un bijusī draudzene satriektas par advokāta Bunkus nāvi

0
SHARE

Pagājušajā nedēļā nošautais advokāts un maksātnespējas administrators Mārtiņš Bunkus bijis visgaišākais dēls, nespējot valdīt asaras izdevumam “Kas jauns” atzīst viņa māte Dace. Tāpat atmiņās dalās Kristīne, kura attiecības ar uzņēmēju pārtraukusi pirms vairākiem mēnešiem, kā arī klasesbiedrs Saldus 1. vidusskolā un tuvs draugs Ģirts Majors – festivāla “Positivus” ilggadējs rīkotājs.

 

Vēl pirmdienā, 28. maijā, mamma bija runājusi ar dēlu, bet klātienē satikusi dienu iepriekš. Viņa notikušo nespēj pārdzīvot. “Mārtiņš bija tāds bērns… Lai katrai mammai tāds būtu. Viņš ļoti rūpējās par mani… Man viņš bija visgaišākais bērns un reti kurai mammai ir tāds bērns kurš tik ļoti rūpējas māti tā, kā par mani rūpējās Mārtiņš,” stāsta māte. Viņa atklāj, ka dēlam bijušas ļoti labas attiecības arī ar brāli, kurš pirms mēneša sagaidīja ģimenes pieaugumu. Tāpat ļoti mīlējis omīti.

 

Vēl tikai pirms dažiem mēnešiem beigušās Bunkus un sabiedrībā pazīstamās Kristīnes Lepnānes (TV šova “Latvijas princese” dalībniece, Viļa Krištopana bijusī vedekla) attiecības. Abi sagājuši kopā pirms pāris gadiem, kad Bunkus šķīries no sievas. Tiesa, pēdējā laikā bijusi kāda jauna aizraušanās. “Liktenīgajā rītā es Mārtiņam zvanīju, bet viņš vairs necēla telefona klausuli,” traģisko rītu atminas Kristīne. Viņa izdevumam “Privātā dzīve” atklāj, ka par Mārtiņu var teikt tikai to labāko un viņiem kopā bijuši daudzi skaisti mirkļi. “Notikušais man ir milzīgs šoks,” viņa saka.

 

Tikmēr tuvs draugs un klasesbiedrs Saldū Ģirts Majors atklāj, ka Bunkum liktenīgajā nedēļā abi norunājuši kopīgu izbraucienu ar riteņiem. Abi bijuši labākie draugi pamatskolā un kontaktu uzturējuši aizvien, kopā spēlējuši tenisu, laiku pa laikam satikušies. Ģirtam traģisko ziņu pavēstījis tenisa treneris. “Tās sajūtas nevar aprakstīt. Diemžēl jau vairāki mani vienaudži ir devušies viņsaulē. Tas ir prātam neaptverami. Mēs visi vēl jūtamies pietiekami jauni, lai nāvi uztvertu kā traģēdiju.” Ģirts piebilst, ka jutīsies daudz drošāk, ja šī lieta tiks atklāta. “Pretējā gadījumā pārņem bezspēcības sajūta.”

 

Plašāk par pēdējā laika skandalozāko slepkavību lasiet jaunākajos “Privātā dzīve” un “Kas jauns” numuros!

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here