Home Nopietnāk Labas ziņas par smagā stāvoklī Zviedrijā atrasto latviešu tālbraucēju Imantu

Labas ziņas par smagā stāvoklī Zviedrijā atrasto latviešu tālbraucēju Imantu

0
SHARE
pexels.com/Mikes Photos/CC0 License
pexels.com/Mikes Photos/CC0 License

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, pārvešanai nepieciešamā summa diennakts laikā ir saziedota! Pārējie ziedojumi tiks izlietoti rehabilitācijai, ziņo Ziedot.lv. Vīrietim saziedoti vairāk nekā 3800 eiro!

 

Imants ir tālbraucējs šoferis no Liepājas, 7 gadus vecas meitiņas tētis. Šī gada janvārī Imants bija devies kārtējā reisā. Kopš 15. janvāra sieva ar viņu nevarēja sazināties, līdz 18. janvārī viņš tika atrasts savā automašīnā, kur viņš bezpalīdzīgā stāvoklī bija pavadījis 2 diennaktis pēc pārciesta insulta, vēsta Ziedot.lv

 

 

Imants nekavējoties tika nogādāts Tiohundra klīnikā Zviedrijā, kur viņa ārstniecību sedz Eiropas veselības karte. Viņa stāvoklis bija ļoti smags, ķermeņa temperatūra bija vien 33 grādu, ilgstoši nekustīgi sēžot bija radies kājas mīksto audu saspiedums un muskuļu atrofija, kas šobrīd draud ar kājas amputāciju. Mediķi Zviedrijas slimnīcā cīnījās ar insulta un ilgstoši nesaņemtās palīdzības sekām, tika veikta asinspārliešana un 5 operācijas.

 

 

Šobrīd Imanta stāvoklis ir ļoti smags, bet pietiekami stabils, lai viņu pārvestu turpmākai ārstniecībai Latvijā. Pārvešana iespējama īpaši sakaņotā reisā ar prāmi tikai Specializētā medicīnas centra intensīvās terapijas/reanimācijas brigādes pavadībā, par ko Imanta ģimenei jāmaksā 3500 eiro. Imanta ģimenei šādu līdzekļu nav, tādēļ sieva lūdza līdzcilvēku palīdzību.

 

 

Kopā mēs palīdzējām Imantam nokļūt mājas un veseļoties! Ziedot šim mērķim bija iespējams ŠEIT (Visa summa ir saziedota, paldies!)

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here