Home Nopietnāk Ziedot.lv atklāj, cik izmaksājusi Valtera ārstēšana Berlīnē

Ziedot.lv atklāj, cik izmaksājusi Valtera ārstēšana Berlīnē

922
0
SHARE

Pēc ilgāka klusuma perioda pēdējo dienu laikā saņemta vesela virkne ziņu par ar vēzi slimo mūziķi Valteru Frīdenbergu, kurš par līdzcilvēku saziedoto naudiņu ārstējas Šaritē klīnikā Berlīnē. Ziedot.lv publisko summu, kāda pārskaitīta klīnikai.

 

Vēl nesen ziņojām, ka Valteru spēles “Gudrs, vēl gudrāks” vadītāja amatā aizstās Toms Grēviņš, tāpat tika saņemtas labas ziņas no Berlīnes, kur LTV filmēšanas grupa tikās ar Valteru. Tāpat viņš saņēma arī labas ziņas no Latvijas – Frīdenbergs atzīts par labāko raidījumu vadītāju.

 

Tikmēr Ziedot.lv publisko summas, kādas par Valtera ārstēšanas kursu pārskaitītas klīnikai Vācijā.

 

Jau novembra beigās tika pārskaitīti pirmie 17 580 eiro par Valtera pirmo vizīti Vācijā, diagnostiku, nosūtīta klīnikai nepieciešamā informācija, lai viņi varētu plānot Valtera vizītes laiku. Pēc diagnostikas klīnika sastādīja turpmākas ārstniecības plānu un aprēķināja kopējās terapijas izmaksas. Un tās nebija mazas.

 

Ziedot.lv atskaite liecina, ka 3. janvārī klīnikai veikti vēl trīs maksājumi – 14 180 eiro par 10 dienu ķīmijterapijas kursu, 17 880 eiro par cilmes šūnu terapiju (4 dienu kurss), kā arī lielākā summa – 82 580 eiro par intensīva ķīmijterapiju un cilmes šūnu transplantāciju (14 dienu kurss).

 

Pavisam kopā izmeklējumiem un ārstniecībai izlietoti 132 220 eiro. Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem!

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here