Home Slavenības ‘Svešās sejas’ zvaigzne pārsteidz: Auto zādzība, braukšana reibumā un mašīnas sadauzīšana

‘Svešās sejas’ zvaigzne pārsteidz: Auto zādzība, braukšana reibumā un mašīnas sadauzīšana

791
0
SHARE

TV3 seriāla “Svešā seja” zvaigzne Kaspars Dumburs nozog auto, pēc tam braucot malko šampanieti, bet vēlāk burtiski iznīcināja citu automašīnu. Par laimi – ne īstajā dzīvē. Talantīgais aktieris piedalījies Eirovīzijas dziesmas videoklipā!

 

 

Katrīne Lukins, kura ir viena no šī gada LTV konkursa “Supernova” dalībniecēm, publicē savas konkursam pieteiktās dziesmas “Running Red Lights” video, kas, kā uzskata pati dziesmas izpildītāja, pilnīgāk atklāj dziesmas stāstu. Klipā risinās ziepju operas cienīgi notikumi – mašīnas nozagšana, zālītes pīpēšana, braukšana pie stūres reibumā un pat neprātīga automašīnas iznīcināšana.

 

Kā tad tā? ‘Svešās sejas’ jaunajā sezonā vairs nebūs Ķestera atveidotā Riharda Mužnieka

 

 

Video redzamais stāsts ir balstīts manā pieredzē, manās attiecībās, tikai izstāstīts ar citiem notikumiem, izmantojot citas, nedaudz dramatiskākas rīcības. Es zinu, ka nekad tik tālu reālajā dzīvē neaizietu. Gribu ar savu attiecību stāstu dalīties, lai iedrošinātu citus, kas varbūt iesprūduši līdzīgā situācijā, saņemties to risināt un kļūt brīviem. Manā gadījumā tās bija attiecības ar manu puisi. No vienas puses šķita, ka viss it kā ir labi, taču manas sajūtas teica, ka eju pati pret sevi – eju pāri sarkanajām gaismām. Mēs visi zinām, ka uz ielas doties pāri sarkanajam signālam nedrīkst, tomēr mēs reizēm to darām” par video redzamo saka Katrīne.

 

 

Klipā piedalās TV3 seriāla “Svešā seja” zvaigzne un Latvijas Nacionālā teātra aktieris Kaspars Dumburs. “Ar Katrīni bija ļoti viegli strādāt, lai arī viņa nav profesionāla aktrise, viņa zina, ko grib un ir ļoti droša un fleksibla,” saka aktieris.

 

 

Dziesmas video tapa pirms Ziemassvētkiem, filmējot divas garas dienas. Video operators, režisors un scenārija autors ir Edgars Trankalis.

 

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here